Apartamento Pe Na Areia
Η Παραλία Itanhaem απέχει 4 χλμ. από το Apartamento Pe Na Areia São Bernardo do Campo.
Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Belvedere Mongaguá που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.
Ο σιδηροδρομικός σταθμός Santo Andre βρίσκεται σε απόσταση 59 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Paroquia Nossa Senhora de Sion3,4 χλμ.
- Sao Paulo Beach3,3 χλμ.
- Iemanja3,3 χλμ.
- Plataforma De Pesca Mongagua3,5 χλμ.
- Parque Ecológico A Tribuna3,2 χλμ.
- Belvedere Mongaguá2,5 χλμ.
- Suarao Beach3,8 χλμ.
- Feira de Artesanato3,5 χλμ.
- Praia Itanhaem4,6 χλμ.
- Agenor de Campos3,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο98 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Jurubatuba53 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Pe Na Areia;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Pe Na Areia αποτελεί 37$. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας από το το Apartamento Pe Na Areia;
Το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας απέχει 100 χλμ. από το το Apartamento Pe Na Areia. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Pe Na Areia;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Pe Na Areia.